Menu:
x
O nas

Jeżeli myślisz o zabawkach to koniecznie musisz odwiedzić nasz sklep stacjonarny lub poznać nasz asortyment dostępny w sklepie internetowym. Posiadamy bardzo duży wybór zabawek, puzzli, gier oraz różnorakich gadżetów przeznaczonych dla dzieci jak i dorosłych.
Marka Kupisz Mi To? należy do firmy Łukasz Witkowski BDK istniejącej na rynku od marca 2011 roku. Sklep stacjonarny działa w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 40

Naszą firmę tworzą cztery wyjątkowe osoby z głową pełną kreatywnych pomysłów, są to bez wątpienia cztery najmilsze osoby jakie mieliście okazję do tej pory spotkać w jakimkolwiek sklepie.
Ze względu na ograniczoną powierzchnię sklepu stacjonarnego produkty dostępne w sklepie internetowym nie zawsze będą dostępne na miejscu lub ich cena może różnić się od tej w sklepie on-line. W przypadku chęci zakupu na miejscu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem FB w celu sprawdzenia dostępności danej zabawki. Podobnie w drugą stronę część produktów dostępna stacjonarnie nie będzie niestety widoczna na naszej stronie internetowej także jeśli zależy Tobie na konkretnej rzeczy, a nie widzisz jej na stronie sklepu to śmiało napisz do nas.

Mamy nadzieję, że zakupy u nas sprawią Wam dużo frajdy i chętnie będziecie do nas Wracac, żeby wspierać lokalnych przedsiębiorców.