Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na intymne bolączki Polek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Zobacz także pozostałe wpisy: