W jaki sposób funkcjonuje hurtownia sprzętu medycznego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od małych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
Akcesoria medyczne

Z innej strony materiały i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są także firmy krajowe, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Zobacz także pozostałe wpisy: