Poznaj niezwykłe uroki Tajlandii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na Ziemi jest bardzo dużo niesamowitych miejsc. Ciężko zatem w niedługim artykule opisać najbardziej urokliwe atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I dlatego może skupmy się nieco bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu szczególnie spodoba się Tajlandia? Cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to jakby nie patrzeć łatwa destynacja turystyczna.
Pewnie są prostsze państwa, np. Portugalia, ale jeśli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Tanio, bezpiecznie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Przede wszystkim dzięki turystom z Chin. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to chyba raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć pewnie mężczyźni szukający taniego seksu będą zachwyceni.
źródło: www.studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, www.freedomtravel.pl, http://www.modnezwierzaki.pl